Pod značkou MH SWEET BOUTIQUE Michaela ve své výrobně v Záměli
vyrábí dorty a dezerty jak pro Kyhanku, tak okolní kavárny.

Ve své výrobně dodržujeme tradiční české receptury a zavedené normy, potrpíme si na kvalitní suroviny, zakládáme si na osobním jednání a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Tato dlouholetá pravidla a principy se nám vyplatily, a tak můžeme říci, že naši zákazníci nám zůstávají věrni napříč generacemi, na což jsme náležitě hrdi.

Co pro Vás dokážeme připravit?

V současné době se specializujeme na kompletní výrobu sladkého designu a nabízíme:

Francouzské makronky   |   dorty   |   tradiční i moderní dezerty
Kompletní realizace sladkých barů   |   sladké občerstvení na oslavy, rauty, svatby

potrpíme si na kvalitní
české suroviny

Potrpíme si na kvalitní a čerstvé suroviny, které při výrobě používáme. Používáme jen české máslo a ne žádné náhražky a kvalitní českou mouku.

Při výrobě jsou z naší strany dodržovány veškerá pravidla HACCP. Dodržujeme přísná hygienická kritéria, kterými se snažíme, co nejvíce eliminovat případné alergeny ve výrobcích, vyrábíme dorty a dezerty jen z těch nejčerstvějších surovin bez použití chemických konzervačních látek, proto jsou naše dorty vhodné i pro malé děti.

Láska v každém soustu

Pro nás pečení s láskou není klišé, naše sladké maličkosti chutnají stejně dobře, jako vypadají, neboť si zakládáme na kvalitních receptech a precizním zdobení. Precizní zdobení není náhodou, neboť se Michaela 10 let zabývala profesionálně floristickým designem a dvakrát se umístila na žebříčku celorepublikového mistrovství ve floristice. Nyní má za sebou několik cukrářských kurzů u nejlepších ve svém oboru.