Ze staré roubené budovy jsme vybudovali útulné a stylové místo,
které respektuje historii stavby a zároveň nabízí moderní rodinné ubytování a kavárnu.

Otevírací doba

PO—PÁ: ZAVŘENO, SO: 10.00—18.00 h, NE: 10.00—16.00 h

Výběrová

Káva

Naše vlastní

Dezerty

Dětský

Koutek

Lokální

Produkty

Výběrová

Káva

Naše vlastní

Dezerty

Dětský

Koutek

Lokální

Produkty

V přízemí naší Kyhanky se nachází malá kavárna s designovým dětským koutem. Nabízíme zde výběrovou kávu z liberecké pražírny Nordbeans a dezerty a slané produkty vlastní výroby prodávané pod značkou MH SWEET BOUTIQUE.

Pokud si chcete rezervovat místo v kavárně, volejte nám prosím alespoň den předem v čase od 18.00 do 20.00 hodin na číslo 602 411 958.  V jiný čas bohužel nemáme kapacitu Vaši rezervaci potvrdit.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit!

Jak to u nás vypadá?

Kavárna má kapacitu 20 míst k sezení. V letních měsících je k dispozici terasa. Kromě výběrové kávy, domácích limonád, tradičních i moderních dezertů a slaných pokrmů nabízíme i sirupy z Bylinných produktů z Orlických hor, dále víno z rodinného vinařství a pálenky, mošty či limonády z rychnovské Podorlické sodovkárny.

Ve své kavárně rádi nabízíme produkty od malých rodinných firem a potrpíme si na kvalitní suroviny. Zakládáme si na osobním jednání a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Tato dlouholetá pravidla a principy se nám vyplatily, a tak můžeme říci, že naši zákazníci nám zůstávají věrni napříč generacemi, na což jsme náležitě hrdi.

Zákazník u nás není jen jedním z davu, ale je pro nás srdeční záležitostí.

MH SWEET BOUTIQUE

Pod značkou MH SWEET BOUTIQUE právě Michaela ve své výrobně v Záměli vyrábí dorty a dezerty jak pro Kyhanku, tak okolní kavárny.

Ve své výrobně dodržujeme tradiční české receptury a zavedené normy, potrpíme si na kvalitní suroviny, zakládáme si na osobním jednání a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.