Kyhanka se nachází přímo v centru obce Orlické Záhoří, v bezprostřední blízkosti
restaurace Hotelu Kunštát a obchodem se smíšeným zbožím.

Obec

Orlické Záhoří

Orlické Záhoří se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, v Královéhradeckém kraji přesto ale disponuje dobrou dopravní dostupností a stále se rozrůstajícím množstvím služeb. Nově je vyhledávaným turistickým cílem, a to celoročně. V kterémkoli ročním období totiž dokáže svým návštěvníkům poskytnout spoustu možností aktivního vyžití i nerušeného relaxu.

Jaro, léto, podzim

je Orlické Záhoří nejpříznivější dobou pro cyklistiku a turistiku. Celou oblastí vedou nově vybudované stezky, které bezpečně provedou Orlickými horami i milovníky in-line bruslení či lyžování. K návštěvě lákají i okolní obce jako je klidný a krásný Neratov nebo Deštné v Orlických horách či Říčky v Orlických horách. Neratov a kostel Nanebevzetí Panny Marie jsou vyhledávaným turistickým a poutním cílem.

Deštné v Orlických horách a Říčky v Orlických horách nabízí vyžití se svými adrenalinovými a sportovními aktivitami. Určitě také stojí zmínit novou stylovou rozhlednu na Velké Deštné a užít si nádherný výhled na Orlické hory a okolí. Oblast v Orlických hor a jeho pohraničí láká také historiky, neboť se zde nachází mnoho válečných bunkrů, z nichž je největším a nejvýznamnějším pevnost Hanička.

Zima

Nabízí rovněž velké možnosti. Přímo na Orlickém Záhoří naleznete 4,5 kilometrů dlouhý běžkařský okruh, který je nejdelší osvětlenou tratí pro běžecké lyžování v České republice. Trasa vede mezi místními částmi Jadrná a Bedřichovka, ale stopy Vás z něj navedou také na hřebeny Orlických hor i do sousedního Polska. Svítit se začne automaticky se setměním a časovač je nastaven do večera. Bát se nedostatku sněhu nemusíte, okruh leží v nadmořské výšce nad 700 m a navíc na severní straně Orlických hor. Trať je obousměrná s úpravou pro klasiku i bruslení. Díky minimálnímu převýšení je trať vhodná pro rodiny s dětmi i začínající běžkaře. U okruhu nechybí ani zpevněné parkoviště pro automobily.

V okolí se také nachází mnoho lyžařských areálů:

Skicentrum
Deštné

v Orlických horách

Skicentrum
Říčky

v Orlických horách

Ski areál
Černá Voda

Orlické Záhoří

Ski Areál
Bedřichovka

Orlické Záhoří

Ski Arena
Orlické Záhoří

Orlické Záhoří

Sport Arena
Zieleniec

Polsko